Tikkimine ja trükk riietele: logode tikkimine, siiditrükk, kuumpresstrükk ja masintikand. Teostame trükkimise ja tikandi teenust meilt ostetud toodetele.

Siiditrükk

Siiditrükki kasutatakse siledapinnaliste tekstiiltoodete trükkimiseks – T-särgid, pusad, joped, spordiriided, kotid jne.

Siiditrüki eeltöödeks on värvilahutus (mitmevärviliste logode, kujutiste ja piltide puhul), filmi- ja raamitegemine. Mitmevärviliste kujutiste trükkimisel on vaja iga värvi puhul teha eraldi trükiraam ja iga värv kantakse ükshaaval tootele.

Tooted trükitakse spetsiaalsetel trükikarussellidel. Peale trükkimist kuivatatakse tooted kõrgel temperatuuril tunnelkuivatites.

Kuumpresstrükk

Kasutatakse väikeste koguste puhul lihtsamate logode tootele kandmiseks. Presstrüki puhul lõigatakse kilest välja vajalik kujutis ja pressitakse tootele suure rõhu all kõrgel temperatuuril.

Masintikand

Masintikandi eeliseks on kiirus, vastupidavus ja korrektne tulemus. Tikandit kasutatakse üldjuhul materjalidel, mille pind ei pruugi väga sile olla nagu fliisid, mütsid, sallid, kindad, käterätikud, pikee-polosärgid, joped jne. Masintikandi puhul tehakse masina jaoks kujutisest programm, millest lähtuvalt masin ise hiljem soovitud kujutise ettenähtud kohta tikib.

Tellimine

Kui soovite oma tööriietele trükki või tikandit, siis küsige meilt julgelt personaalst pakkumist.

Nõuded

  1. Logo trüki või tikkimise korral soovime me logo vektorformaadis või teisisõnu trükifailina trükifaili kujul teie firma/asutuse jne logo
  2. Lihttekstide puhul on vaja teada täpseid tekstiparameetreid: mis tekst, mis suuruses, mis kirjastiilis ning mitme värviga

Kontakt

info@randesko.ee
+372 605 0030