Randesko AS Tööohutuskeskus tööriided, tööjalatsid/turvajalatsid, töökindad ja isikukaitsevahendid põhitootevalikust leiate laias valikus tuntud kaubamärke:

 

Fristads_logo_black_workwearFristads tööriided ja isikukaitsevahendid – Fristads on kvaliteetsete tööriiete ja isikukaitsevahendite bränd, mis loodi 1925. aastal Rootsis ning kuulub Fristads Kansas Gruppi. Fristads kaubamärk on pikkade tradiotsioonidega ja kvaliteetsete tööriiete ning isikukaitsevahendite tootja üle maailma. Fristadsi eesmärk on pakkuda oma klientidele professionaalset tööriietust. Fristadsi tootevalik on väga suur ja mitmekülgne. Usume, et Fristadsi tootevalikust leiab endale sobiva tööriietuse absoluutselt iga valdkonna esindaja. Fristads tööriided ja isikukaitsevahendid tootevalikuga saab tutvuda SIIN.

 

Lee_Cooper_Workwear_logoLee Cooper tööriided, tööjalatsid ja isikukaitsevahendid – Originaalne Briti teksapükste bränd, mis on tänaseks tuntud rohkem kui üle 100. aasta. Nagu ka teised suursugused Briti brändid on Lee Cooper üle maailma väga tuntud. Lee Cooperi sünnilugu algas 1908. aastal ja oli algselt keskendunud Briti Armee rõivaste tootmisele. Tänaseks on Lee Cooperist välja kasvanud mitmekülgne ja laia tootevalikuga bränd, seda nii vabaaja- ja tööriiete valdkonnas. Lee Cooper tööriided, tööjalatsid ja isikukaitsevahendid tootevalikuga saab tutvuda SIIN.

 

Acode_Pos_StrapAcode vabaaja- ja tööriided – Acode on Fristads Kansas Grupi üks brändidest. Acode rõivaste tootevalik pakub inimestele vabaaja ja sportliku Skandinaavia funktsionaalset disaini. Acode tooted taluvad hästi märga, kuiva, sooja ja külma kliimat. Nagu varasemalt öeldud, kuulub Acode Fristads Kansas Gruppi ja seetõttu vastavad Acode tooted kõikidele kvaliteet standarditele, mida pakub Fristads. Standarditeks loeme näiteks funktsionaalsust, mugavust, vastupidavust ja kvaliteeti. Acode vabaaja- ja tööriided tootevalikuga saate tutvuda SIIN.

 

PEZZOL_logoPEZZOL tööjalatsid/turvajalatsid – PEZZOL on unikaalne ja traditsiooniline bränd Itaaliast. PEZZOL brändi puhul on tegu mugavate ja kvaliteetsete tööjalatsitega. Tööjalatsite kvaliteet saavutatake sellega, et kogu arendus ja tootmine toimub kõik ühes majas. Püsimaks konkurentsis teiste brändide tootjatega kasutab PEZZOL oma tööjalatsite tootmisel kõige värskemat tootmistehnoloogiat. Värskeimaks tootmistehnoloogiaks nimetame näiteks robotiseeritud tootmispinke, mis tagavad täpsuse materjali lõikusel, õmblustel jpm. PEZZOL´i garanteerib oma kasutajatele hästi valmistatud tööjalatsid. PEZZOL tööjalatsid/turvajalatsid tootevalikuga saate tutvuda SIIN.

 

Goodyear_footwearGoodyear tööjalatsid/turvajalatsid – Goodyear on ikooniline bränd ja eksisteerinud maailmaturul juba 115+ aastat. Oma klientidele pakub ta kompromissitult parimat kvaliteeti. Goodyear´i looja Frank Seiberling alustas firmaga aastal 1898 ja keskendus põhiliselt rehvide tootmisele. Tänaseks on Goodyear väga tuntud ja laia spektriga ning brändi ennast võib näha jalatsite, st. tööjalatside, riiete, pagasite, spordivahendite, autotarvete, isikukaitsevahendite, mänguasjade jpm. peal. Goodyear tööjalatsid/turvajalatsid tootevalikuga saate tutvuda SIIN.

 

Aurelia_logo

Aurelia ühekordsed töökindad – Aurelia® on premium kvaliteeti pakkuv ühekordsete töökinnaste(nitriil-, lateks- ja vinüülkindad) tootja. Aurelia pakub oma kasutajatele suurepärast kvaliteeti ja mugavust. Aurelia ühekordsed töökindad sobivad kasutamiseks absoluutselt igas sektoris kus töötajate töö näeb ette ühekordsete töökinnaste kasutamist. Aurelia brändi suurim turg on Põhja-Ameerika ja tänu oma mugavusele, heale hinna ja kvaliteedi suhtele on meie koduturg Euroopa suurimale turule järgi jõudmas. Eesti turul kasutab Aurelia brändi ühekordseid töökindaid meie juhtivad ettevõtted näiteks toiduainetööstustes, medistsiinis, tootmisettevõtetes jpm. Aurelia ühekordsed töökindad tootevalikuga saate tutvuda SIIN.