Meditsiiniline kaitsemask, SININE, tüüp II, 50 tk

Hind:2,01 (sisaldab KM) Artikkel 6149

Meditsiiniline kaitsemask, tüüp II, 50 tk. Kolmekihiline meditsiiniline näomask on valmistatud mittekoelisest materjalist. Välimine kiht on sinine, seesmine kiht valge, keskmine kiht on filter. Elastsete kummiaasadega ja ninapealistraadiga.

Maski soovitatav maksimaalne kandmisaeg on kuni 4 tundi. Kaitsemaski ei tohi kasutada korduvalt. Hoida kuivas, toatemperatuuriga ruumis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Vastab EN 14683 meditsiinilise maski üldstandardile.

Meditsiinilise kaitsemaski eesmärk on püüda kinni võimalikult palju maskikandja süljepiisakesi, mis võivad viirusi ja baktereid teistele edasi kanda. Ilma maskita võivad osakesed köhimisel ja aevastamisel levida mitme meetri kaugusele, näomask vähendab seda ohtu. Näomaski eesmärk pole kaitsta kandjat õhus levivate bakterite või viiruseosakeste sissehingamise eest. NB! Meditsiiniline kaitsemask ei ole isikukaitsevahend ega kaitse kandjat tolmu ega muude kahjulike ainete sisse hingamise eest!

Kasutusjuhend:

– Enne maski puudutamist puhastage käed – peske käed vee ja seebiga või kasutage alkoholipõhist käte desinfitseerimisvahendit.

– Asetage mask näole kattes nina ja suu. Pigistage maski metallribaga jäik serv nii, et see vormub ümber teie nina. Veenduge, et mask kataks nina, suu ja lõua.

– Juhul, kui kannate prille, asetage need maski peale.

– Pärast kasutamist eemaldage mask

– Visake mask kohe pärast kasutamist ära

– Pärast maski puudutamist või selle eest võtmist puhastage uuesti käed.

Värv: sinine

Kastis: 40 karpi